Sveicināti, autorizēties vai reģistrēties
Latviešu

Noteikumi un nosacījumi

Interneta veikala faniem.lv lietošanas noteikumi

Terminu skaidrojums

Interneta veikals – vietne internetā, kurai interneta tīklā ir adrese www.faniem.lv. Interneta veikalā Pircējam ir iespēja iegādāties Pārdevēja piedāvāto preci saskaņā ar šiem noteikumiem.

Pircējs – jebkura persona, kas iegādājas Preci interneta veikalā www.faniem.lv.

Pārdevējs – SIA „Olimpiskais sporta centrs”/www.faniem.lv

Iepirkuma grozs – Pircēja izvēlētās Preces interneta veikalā.

Prece – materiāla vienība, kuru iespējams iegādāties interneta veikalā www.faniem.lv

Pasūtījums – Pircēja noformēts pasūtījums interneta veikalā www.faniem.lv izvēlētās Preces iegādei un piegādei uz Pircēja norādīto adresi.

Kurjers – ir AS „Latvijas Pasts”, Reģ. Nr. 40003052790, juridiskā adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta „Rīga”, Mārupes nov., LV-1053, kas Pārdevēja uzdevumā nogādā Preci Pircējam, izmantojot Eksprespasta piegādi.

Noteikumi – interneta veikala www.faniem.lv lietošanas noteikumi

Vispārīgie noteikumi

 1. Šie Noteikumi reglamentē attiecības starp Pircēju un Pārdevēju.

 2. Papildus šiem Noteikumiem tiesiskās attiecības, kas rodas, iegādājoties Preci interneta veikalā, tiek reglamentētas saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

 3. Interneta veikala īpašnieks un administrators ir SIA „Olimpiskais sporta centrs”.

 4. Minētie Noteikumi, kā arī interneta veikalā www.faniem.lv izvietotā informācija par Preci ir publiska.

 5. Preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Visi interneta veikalā esošie Preču attēli un apraksti ne vienmēr dod pilnīgu priekšstatu par Preci, tādēļ pirms Preces iegādes nepieciešamības gadījumā var precizēt preču specifikāciju pa elektroniskā pasta adresi info@faniem.lv vai arī piezvanot pa tālruni + 371 67387700

 6. Atbilstoši nepieciešamībai uzlabot interneta veikala darbību, kā arī tā lietošanas drošības paaugstināšanas nolūkos, Pārdevējs ir tiesīgs grozīt/mainīt/papildināt Noteikumus. Izmaiņas Noteikumos tiek atspoguļotas interneta veikalā www.faniem.lv. Izmaiņas Noteikumos stājas spēkā to publicēšanas brīdī. Uz pasūtījumiem, kas ir noformēti pirms izmaiņu publicēšanas, attiecināmi tie Noteikumi, kas bija spēkā Pasūtījuma noformēšanas brīdī, izņemot, ja Noteikumos un normatīvajos aktos ir noteikts citādi.

 7. Pasūtot Preci ar interneta veikala www.faniem.lv starpniecību, Pircējs piekrīt šiem Noteikumiem.

Reģistrācija

 1. Preces iegāde ir pieejama ar vai bez reģistrācijas interneta veikalā www.faniem.lv.

 2. Pircējs ir personīgi atbildīgs par reģistrācijas brīdī norādītās informācijas precizitāti un ticamību.

 3. Ja Pircējs izvēlas būt reģistrētais lietotājs – Pircējs aizpilda reģistrācijas veidlapu, norādot visu nepieciešamo informāciju. Pircēja norādītā informācija tiek saglabāta datu bāzē. Uz reģistrācijas veidlapā norādīto Pircēja elektroniskā pasta adresi tiek nosūtīts Pircēja lietotāja vārds un parole, kuri turpmāk būs jāizmanto veicot pasūtījumu interneta veikalā www.faniem.lv. Pircējs ir atbildīgs par piešķirtā lietotājvārda un paroles konfidencialitāti un apņemas tos neizpaust trešajai personai. Ja Pircējam radušās aizdomās par lietotāja vārda vai paroles izpaušanu, vai to izmantošanu no trešo personu puses, Pircējs nekavējoties par to informē Pārdevēju, nosūtot vēstuli uz Pārdevēja kontaktinformācijā norādīto elektroniskā pasta adresi. Vēstule ir jānosūta no reģistrācijas veidlapā norādītās Pircēja elektroniskās adreses.

 4. Ja Pircējs izvēlas būt nereģistrētais lietotājs jeb viesis – Pircējs, veicot pasūtījumu, aizpilda visus nepieciešamās informācijas laukus un veic pasūtījumu.

 5. Reģistrētiem lietotājiem ir iespējams pasūtīt atlaižu un akciju ziņojumus. Atteikties no šī pakalpojuma var jebkurā brīdī, nosūtot šādu lūgumu Pārdevējam uz elektroniskā pasta adresi info@faniem.lv.

Pircēja datu privātuma politika un drošības pasākumi karšu datu pārraidei

 1. Visi Pircēja personas dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot norēķinus par Preci, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, kura netiks nodota trešajām personām. Datu apstrāde nodrošina Pircēja personas datu un bankas maksājumu līdzekļu rekvizītu drošību.

 2. Pārdevējs ir tiesīgs veikt Pircēja personu datu apstrādi, ciktāl tas ir nepieciešams Noteikumu izpildei, apstrādes sistēmas uzturēšanai un darbībai, kā arī atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

 3. Personas dati tiek glabāti droši un tiek apstrādāti godīgi un likumīgi. Regulāri tiek veikti visi nepieciešamie tehniskie un organizatoriskie pasākumi, lai aizsargātu Pircēja personīgo informāciju pret neatļautu vai nelikumīgu apstrādi, tostarp šifrējot to ar piemērojamiem nozares standartiem.

 4. Pieņemot maksājumus ar norēķinu kartēm, darījumu autorizācija notiek tiešsaistē, Pārdevējs izmanto MasterCard Secure Code/Verified by Visa un American Express pakalpojumus. Pircēja norēķinu karšu apstrādi un autorizācijas pakalpojumus nodrošina FirstData. Pārdevējs datus par Pircēja norēķinu kartēm nepatur un neapstrādā, bet tie tiek pārsūtīti apstrādei FirstData.

 5. Pieņemot maksājumus caur Paypal sistēmu, autorizācijas pakalpojumus nodrošina Paypal. Pārdevējs datus par Pircēja norēķiniem nepatur un neapstrādā, bet tie tiek pārsūtīti apstrādei Paypal.

 6. Pircēja dati ir aizsargāti pret to dzēšanu, pārveidošanu un neatļautu izmantošanu. Datu bāze, kas satur Pircēju personas datus ir aizsargāta pret nesankcionētu trešo personu piekļuvi, izmantojot datorutīklu.

 7. Pārdevējs ir tiesīgs nodot Kurjeram Pircēja personas datus, ciktāl tas nepieciešams Pircēja veikto pasūtījumu interneta veikalā www.faniem.lv un šo Noteikumu izpildei. Pircēja personas datu nodošana apstrādei trešajām personām komerciālajiem mērķiem ir aizliegta.

 8. Pārdevējs ir tiesīgs veikt Pircēja personu datu apstrādi, ciktāl tas ir nepieciešams Noteikumu izpildei, apstrādes sistēmas uzturēšanai un darbībai, kā arī atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

 9. Pircēju personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams, lai apstrādātu Pircēja veikto pasūtījumu, apstrādātu maksājuma atgriešanu, atbildētu uz sūdzību vai lai nodrošinātu Pircēju ar reklāmas informāciju, ko Pircējs ir abonējis.

Prece

 1. Preces un to galvenās raksturojošās pazīmes var atrast atbilstošajās interneta veikala www.faniem.lv sadaļās.

 2. Atsevišķos piedāvājumos iespējamais Preču iegādes skaits var būt ierobežots.

 Preces cena

 1. Preces cena ir norādīta eiro (EUR).

 2. Preces cena ir norādīta ar pievienotās vērtības nodokli.

 3. Preces cena var būt mainīga un būt pieejama tikai uz ierobežotu laiku. Cenas Pārdevējs var grozīt vai atsaukt pēc saviem ieskatiem.

 4. Preces cenā nav iekļauti Preces piegādes izdevumi. Ja Pircējs pasūtījumu veic EUR 700 apmērā vai virs norādītās summas, tad piegādes izdevumi tiek iekļauti preces cenā un papildus par piegādi Pircējam nav jāmaksā.

 Atlaides

Precēm var tikt piemērotas atlaides un īpašie piedāvājumi. Atlaides un īpašie piedāvājumi tiek piedāvāti uz noteiktu laika periodu.

Pasūtījuma noformēšana

 1. Pircējs izvēlas sev atbilstošu Preci. Ātrākais ceļš atrast sev vēlamo Preci ir interneta veikala mājas lapā esošajā meklētājā ierakstīt Preces nosaukumu. Preci var atrast arī Preču katalogā, kas izvietots interneta veikala mājas lapā.

 2. Kad Preces izvēle ir veikta pilnīgi – izmērs, krāsa, modelis, daudzums, tiek norādīta precīza Preces cena. Kad Prece izvēlēta, to pievieno „Iepirkuma grozam”, nospiežot pogu „Pievienot grozam”.

 3. Lai izvēlētās Preces izmērs būtu atbilstošs, šaubu gadījumā aicinām sazināties ar Pārdevēju pa tālruni + 371 67387700.

 4. Preču daudzums Iepirkuma grozā var tikt mainīts, nospiežot pogu „Atjaunot pasūtījumu”. Pasūtījuma noformēšanas turpinājumam jānospiež poga „Apstiprināt”, kā rezultātā tiks atvērta Pasūtījuma noformēšanas veidlapa.

 5. Pasūtījuma noformēšanas veidlapā Pircējs izvēlas pasūtījuma noformēšanas veidu: kā reģistrēts lietotājs, kā jauns lietotājs vai kā viesis.

 6. Formējot pasūtījumu, Pircējam ir jāaizpilda visi obligātie lauki un jānorāda Pasūtījuma vēlamā saņemšanas vieta un apmaksas veids.

 7. Ja Pircējs izvēlas Pasūtījumu nosūtīt ar Kurjeru uz noteiktu adresi – jānorāda Preces saņēmēja vārds, uzvārds, piegādes adrese un tālrunis.

 8. Kad Pasūtījums ir nokomplektēts, Pircējs izvēlas sadaļu „Apmaksāt”, kurā izvēlas veiktā pasūtījuma apmaksas veidu un pabeidz savu pasūtījumu.

 9. Pēc pasūtījuma iesniegšanas, Pārdevējs nosūta Pircējam automatizētu pasūtījuma apstiprinājumu uz Pircēja norādīto elektroniskā pasta adresi. Lūdzu ievērot, ka pasūtījuma apstiprinājums vēl nenozīmē, ka pasūtījums ir pieņemts. Visi pasūtījumi tiek pakļauti pieņemšanas procedūrai. Pasūtījums uzskatāms par pieņemtu un izpildītu, kad Prece tiek izsūtīta Pircējam, par ko Pircējam paziņo uz tā norādīto elektroniskā pasta adresi.

Pasūtījuma apmaksa

 1. Par Precēm ir iespējams norēķināties:

  1. ar bezskaidras naudas pārskaitījumu saskaņā ar sagatavotu rēķinu;

  2. izmantojot maksājuma (norēķinu) karti Maestro, MasterCard, VISA un VISA Electron;

  3. izmantojot Paypal.

 1. Kad Pircējs ir izvēlējies veidu, kādā tiks veikta pasūtījuma apmaksa, Pircējs izvēlas sadaļu „Maksāt”.

 2. Ja Pircējs izvēlas veikt norēķinu, izmantojot maksājuma (norēķinu) karti, tad Pircējam ir nepieciešams ievadīt savas kartes datus. Atkarībā no kartes veida, Pircējam var lūgt ievadīt papildus datus, lai nodrošinātu darījuma drošību. Tālākās informācijas pieprasījums nāk no Pircēja kartes izdevējiestādes.

 3. Maksājumu (norēķinu) karšu īpašnieki tiek izvērtēti un autorizēti gan no FirstData, gan karšu izdevējiestāžu puses, tādā veidā tiek saglabāta drošība un novērsta krāpšana.

 4. Pasūtījums tiek anulēts, ja tā apmaksa netiek veikta 5 (piecu) darba dienu laikā.

 5. Pirms pasūtījuma un tā apmaksas veikšanas, Pircējam ir jāsniedz piekrišana šiem Noteikumiem. Piekrišana sniedzama, atzīmējot to speciāli tam paredzētajā laukā.

Pasūtījuma izpilde un piegāde 

 1. Pircēja pasūtījums tiek apstrādāts ne vēlāk kā 2 (divu) darba dienu laikā pēc tam, kad Pircējs pasūtījumu ir apstiprinājis un ir veikts maksājums par Preci.

 2. Maksājums ir uzskatāms par notikušu:

  1. veicot bezskaidras naudas pārskaitījumu – kad maksājums par Preci ir saņemts Pārdevēja kontā;

  2. norēķinoties ar maksājumu (norēķinu) karti – kad Pārdevējs ir saņēmis apstiprinājumu no FirstData par maksājuma veiksmīgu veikšanu;

  3. veicot norēķinu, izmantojot Paypal – kad Pārdevējs ir saņēmis apstiprinājumu no Paypal par maksājuma veiksmīgu veikšanu.

 1. Preces piegāde Latvijas Republikas teritorijā tiek nodrošināta 4-10 darba dienu laikā, bet ārpus Latvijas Republikas teritorijas 14 (četrpadsmit)darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas. Izņēmuma gadījumos (Kurjera noslodzes un darba laika specifikas dēļ) piegādes laiks var tikt pagarināts. Par minēto apstākļu iestāšanos Pārdevējs nekavējoties sazinās ar Pircēju, lai vienotos par piegādes termiņa pagarinājumu.

 2. Piegādes izdevumus sedz Pircējs. Piegādes izdevumi tiek norādīti brīdī, kad Pircējs ir veicis galīgo pasūtījuma noformēšanu.

 3. Preces piegāde var notikt:

  1. ar Kurjera starpniecību uz Pircēja norādīto piegādes adresi jebkurā Latvijas vietā vai ārpus Latvijas Republikas robežām;

  2. Pārdevēja tirdzniecības vietā – veikalā, kas atrodas Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6B, Rīga, LV-1013 (darbdienās 10.00–20.00, sestdienā 10.00–18.00).

 1. Preces piegādes brīdī Pircējam kopā ar Preci tiek izsniegta veidlapa atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā. Veidlapā ir iekļauta šāda informācija – pārdevēja nosaukums, adrese un atteikuma tiesību apraksts. Sīkāk par atteikuma tiesībām skatīt sadaļā „Atteikuma tiesības”.

 2. Prece tiek izsniegta:

  1. ja adresāts ir fiziska persona – tikai pavadlapā norādītajai personai vai citai personai, kas var uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, un sūtījuma izsniegšanas dokumentā norāda savu vārdu, uzvārdu, datumu, laiku un parakstās;

  2. ja adresāts ir juridiska persona – pavadlapā norādītajai kontaktpersonai vai citam adresāta pārstāvim (sekretārs, biroja vadītājs, administrators u.tml.), kas izsniegšanas dokumentā norāda savu amatu, vārdu, uzvārdu, datumu, laiku un parakstās (ja ir uzņēmuma zīmogs – tad arī apzīmogo).

 3. Piegādājot Preci Pircējam ar Kurjera starpniecību, piegādes cena ir atkarīga no Preces piegādes vietas, piegādes valsts, pasūtītās Preces daudzuma un svara, atbilstoši Kurjera noteiktajam cenrādim.

 4. Ja Preces piegādes adrese ir norādīta ārpus Latvijas Republikas, pasūtījuma piegādes brīdī no Pircēja var tik iekasētas papildus nodevas vai nodokļi atbilstoši piegādes valsts normatīvo aktu prasībām. Par to apmaksu ir atbildīgs Pircējs.

 5. Ja Pircējs, kurš Preces piegādei ir norādījis Latvijas Republikas teritoriju, atsakās pieņemt sūtījumu vai parakstīt pievienotos dokumentus, Kurjers sūtījumu neizsniedz adresātam, un atgriež sūtījumu Pārdevējam. Ja sūtījumu nav iespējams izsniegt, sūtījums tiek uzglabāts attiecīgajā pasta nodaļā 10 (desmit) diennaktis, skaitot no pirmā izsniegšanas mēģinājuma dienas. Ja šo 10 (desmit) diennakšu laikā adresāts nav sastopams pēc adreses un sazvanāms, tad sūtījums tiek nosūtīts atpakaļ Pārdevējam ar pievienotu informāciju par neizsniegšanas iemeslu. Iestājoties minētajiem gadījumiem, Pārdevējs atmaksās Pircējam tā samaksāto naudu par Preci, ieturot no tās sūtījuma atgriešanas maksu saskaņā ar Kurjera pakalpojuma noteiktajiem tarifiem.

 6. Ja Pircējs, kurš Preces piegādei ir norādījis vietu ārpus Latvijas Republikas teritorijas, atsakās pieņemt sūtījumu vai parakstīt pievienotos dokumentus, Kurjers sūtījumu neizsniedz adresātam, un nekavējoties atgriež sūtījumu Pārdevējam. Ja sūtījumu nav iespējams izsniegt, sūtījums tiek uzglabāts attiecīgajā pasta nodaļā 30 (trīsdesmit) dienas, skaitot no pirmā izsniegšanas mēģinājuma dienas. Ja šo dienu laikā adresāts nav sastopams pēc adreses un sazvanāms, tad sūtījums tiek nosūtīts atpakaļ Pārdevējam ar pievienotu informāciju par neizsniegšanas iemeslu. Iestājoties minētajiem gadījumiem, Pārdevējs atmaksās Pircējam tā samaksāto naudu par Preci, ieturot no tās sūtījuma atgriešanas maksu saskaņā ar Kurjera pakalpojuma noteiktajiem tarifiem.

Pasūtījuma anulēšana, Preces maiņa un atgriešana

 1. Pasūtījuma anulēšana ir iespējama 1 (vienas) dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Lai atceltu pasūtījumu, Pircējam jāsazinās ar Pārdevēju pa elektroniskā pasta adresi info@faniem.lv, nosūtot atbilstošu paziņojumu. Paziņojumā jānorāda: Pircēja rekvizīti, Pasūtījuma numurs un Pircēja norēķinu konts, uz kuru pārskaitīt Pircēja samaksāto maksājumu par Preci. Kad pasūtījums būs anulēts, uz Pircēja norādīto elektroniskā pasta adresi tiks nosūtīts apstiprinājums, ka pasūtījums ir atcelts. Pircējs var atcelt visu pasūtījumu vai atsevišķas pasūtītās vienības.

 2. Pēc pasūtījuma anulēšanas Pircēja samaksātā summa par Preci tiek atmaksāta Pircējam 10 (desmit) dienu laikā.

 3. Pasūtījuma anulēšana nav iespējama, kad Prece ir pieņemta, pasūtījums nokomplektēts un piegādāts Pircējam. Ja, saņemot Preci, tiek konstatēts, ka tā ir nepiemērota vai neatbilstoša, Pircējs var lūgt:

  1. Preci apmainīt;

  2. bez atlīdzības novērst Preces neatbilstību pasūtījumam vai atlīdzināt Pircējam izdevumus par neatbilstības novēršanu;

  3. atmaksāt Pircējam par Preci samaksāto naudas summu, atgriežot Preci Pārdevējam.

 4. Atgriežot Preci Pārdevējam, Pircējam jāievēro:

  1. ka Preces iepakojums/iesaiņojums nedrīkst būt sabojāts;

  2. Prece nedrīkst būt lietota, kā rezultātā ir samazinājusies tās vērtība;

  3. Prece nedrīkst būt lietota, kā rezultātā ir samazinājusies tās kvalitāte (tā nedrīkst būt mazgāta, gludināta vai veiktas citas darbības, kā rezultātā pasliktinātos tās stāvoklis).

 5. Prece tiek atgriezta Pārdevējam uz adresi: Olimpiskais sporta centrs, Grostonas iela 6B, Rīga, LV-1013.

 6. Sīkāk par preces atgriešanu skatīt sadaļā „Atteikuma tiesības”.

Atteikuma tiesības

 1. Atteikuma tiesības ir tiesīgs realizēt Pircējs, kurš atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem ir uzskatāms par patērētāju.

 2. Pircējs ir tiesīgs izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no noslēgtā līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā, kas tiek skaitītas no Preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības realizējamas saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem.

 3. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Pircējam ir tiesības Preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams Preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes veikalā). Izmantojot atteikuma tiesības, Pircējs ir atbildīgs par Preces lietošanu, kas pārsniedz Preces pārbaudes nolūkam paredzēto – par Preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

 4. Pircēja pienākums ir ziņot par Preces atgriešanu uz e-pastu info@faniem.lv un 14 (četrpadsmit) dienu laikā no ziņojuma nosūtīšanas atgriezt Preci Pārdevējam, pievienojot aizpildītu Atpakaļsūtīšanas veidlapu.

 5. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības, Pārdevējs ne vēlāk kā 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad Pircējs nosūtījis rakstisku atteikumu, vai 7 (septiņu) kalendāro dienu laikā pēc izmaksas apliecinošu dokumentu saņemšanas, atgriež Pircējam tā samaksāto maksu par Preci, kas tiek atgriezta uz Pircēja rekvizītos norādīto norēķinu kontu.

 6. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās Preces neatbilstību līguma noteikumiem (Prece atbilst veiktajam pasūtījumam), tad Pircēja pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

 7. Ja Pircējs atgriež līguma noteikumiem neatbilstošu Preci (Prece neatbilst veiktajam pasūtījumam – nepareiza krāsa, izmērs, modelis utt.), tad izmaksas, kas saistītas ar Preces atgriešanu, sedz Pārdevējs.

Garantija

 1. Visām interneta veikalā www.faniem.lv iegādātajām Precēm ir noteikta garantija 2 (divi) gadi.

 2. Garantijas laikā Pārdevējs var veikt šādas darbības:

  1. atmaksāt Pircējam par Preci samaksāto naudas summu;

  2. apmainīt preci pret atbilstošu preci;

  3. bez atlīdzības novērst preces neatbilstību;

  4. veikt citas darbības, ja prece neatbilst garantijā vai reklāmā sniegtajam raksturojumam.

 3. Garantijas laikā Pircējam jāsaglabā Preces oriģinālais iesaiņojums, pirkuma (kases) čeks, stingrās uzskaites kvīts vai bankas maksājuma uzdevums.

 4. Garantija nav attiecināma, ja:

  1. Pircējs ir Preci sabojājis tās neatbilstošas lietošanas/valkāšanas rezultātā;

  2. Pircējs ir sabojājis Preci apzināti;

  3. Pircējs nav ņēmis vērā Preces ražotāja sniegtās rekomendācijas Preces lietošanā/kopšanā/valkāšanā.

 5. Pārdevējs nav atbildīgs par pakalpojumu neizpildi vai kādu saistību pret Pircēju aizkavētu izpildi, ja tās pamatā ir nepārvaramas varas (force majeure) apstākļi.

 Citi noteikumi

 1. Visi strīdi, kas attiecas uz šo Noteikumu izpildi, ja tie nav atrisināti starp Pircēju un Pārdevēju, ir izskatāmi tiesā Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

 2. Jebkāda veida informācijas kopēšana no interneta veikala www.faniem.lv ir pieļaujama tikai un vienīgi ar SIA „Olimpiskais sporta centrs” piekrišanu.